Give me back my heart 1

2. dubna 2013 v 16:24 | Anet |  Give me back my heart

Tohle je jen na začátek,příští díly budou snad delší:D

Jako každé ráno Alexandra vstala a podívala se na mobil. Bylo už 08:02,nestíhá školu! Začala jako tornádo běhat po celém domě a sháněla potřebné věci. Rychle na sebe hodila nějaké oblečení,řasenku si vzala s sebou,protože už jí nezbyl čas na make-up doma. Čapla batoh a vylítla na ulici a běžela do školy,autobus odjel už dávno a rodiče odjíždí kolem šesté do práce. Ksaku,komu co udělala! Zastavilo vedle ní nějaké auto,z jehož okýnka vykukovala hlava jejího spolužáka Berryho. Byl to fajn kluk,až na to že lítal z jednoho průšvihu do druhého. "Čau kotě,chceš vzít?" zeptal se s neskrývaným optimismem.
"No,vzhledem k tomu že se mi to nechce běžet tak jo!" Nasedla vedle něho a děkovala mu snad 5 minut než jí okřikl že mu to stačí. Dlouze se na něj zadívala a celého ho ohodnotila. Vlasy měl v mírném rozcuchu,polorozeplá koskatá košila odhalovala jeho namakané tělo a tmavé džíny mu vyloženě sekly. Berry po ní jedním očkem pokukoval a smál se jejímu upjatému pohledu a přitom poodhalil bílé zuby. Jeho jantarové oči měli uvnitř jakousi jiskřičku která pohasla když byly u školy a oni se měli rozejít každý svou cestou. "Díky Berry,někdy ti to musím oplatit." zavolala na něj. "To nestojí za řeč krásko!" Alex zčervenala a běžela do své třídy. Přišla v půl deváté,ale měli supla a tak se jen omluvila a šla si sednout k Emě,její nej kámošce. Věichni začali šeptat a učitelka je okřikla aby se ztišili a pokračovala v předčítání nějaké knihy. Hodina skončila a Ema se po ní vrhla jako hladový pes. "Holka,chodíš do třeťáku a ještě pořád nejsi naučená vstávat včas. Naštěstí inteligentní lidský tvor vynalezl budík,ale ty asi nevíč o co go viď?" Alex začala s výkladem toho co se stalo a Ema byla rázem zticha. Nakonec vše zhodnotila svým názorem. "Ten to tobě jede,to je jasný!"
Zbytek dne uběhl jako voda a tak si vyrazili do města. cestou je zastavil Berry. "Nechcete zajít na zmrzku krásné dámy?"
Ema souhlasila a Alex nezbylo nic jiného než jít s ní. Berry s ní flirtoval, ale ona byla myšlenkama úplně jinde. Sledovala záhadného krasavce na vedlejší lavičce. Strašně jí někoho připomínal. Měl kudrnaté vlasy,krásné oči a vše okolo nich,vypracované tělo a super styl oblečení. Ten by stál za hřích...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama