Give me back my heart 4

5. dubna 2013 v 16:11 | Anet |  Give me back my heart

V minulém díle:
,,Zavři oči." Nakázal mi.
,,Musím?"
,,Jo!" Nedal se odbýt.
Zavřela jsem oči a vedl mě trávou asi dalších padesát metrů.
,,Můžeš."Nakázal mi a já otevřela oči...

Harry

Snažil jsem se chovat co nejvíce zdvořile. Po tom co jsem jí odvedl do auta,jeli jsme na kraj Londýna kde bylo přichystané překvapení. Odpoledne jsem zavolal pár známým a ty to zařídili. Všechno jde,když jste celebrita. Samozřejmě jsem jim řekl že ona to nevi. Už jsme tam skoro byli. Pomohl jsem jí vystoupit a teď už scházelo akorát přejít kousek trávy. Ještě jsem to sám neviděl a tak jsem jí řekl ať zavře oči. Nebyla by to ženská kdyby neprotestovala.
,,Zavři oči." Řekl jsem jí.
,,Musím?" Zeptala se nevinně.
,,Jo!" Kdyby věděla jak jsem tvrdohlavý,předem by to vzdala.
Zavřela oči a já jí vedl k tomu zázraku. Došli jsme tam a já to spatřil. Ty lidi se vážně překonaly. To bych ani nečekal.
,,Můžeš."Ohlásil jsem jí a ona otevřela ten velký hnědý kukuč.

Alex

Rychle jsem otevřela oči a rozhlédla se. Naproti nám stál stůl s kyticí nádherných květin všech barev a luxusní večeří. Kousek od stolu bylo plátno na promítání filmu. kolem byly stromy a vše bylo oploceno mrňavým dřevěným plotem porostlým růžemi.
,,To je úúúžasné!!!" Nikdo mi nic takového ještě neudělal. Úplně jsem se tam rozplývala. Náhle odnikud se vynořila obsluha s šampaňským a dovedla nás ke stolu. Nalili nám trochu do skleniček.
Když jsme se najedly, přijely z aleje dva bělouši a za sebou táhly velkou rudou sedačku ve tvaru srdce na kolečkách. Podívala jsem se na Mika. Hleděl na to s otevřenou pusou.
,,Tos nečekal co?" Rýpla jsem si.
,,Ne,tak to teda ne." Usmál se svůdně a pak se začal řechtat. Koně odvedla obsluha a pak nám dali na malý kulatý stolek další šampaňské do štíhlých sklenic. Pořád se smál a pak se rozběhl a skočil na sedačku. Jak malej. Bohužel mi to nedalo a sundala jsem si boty a skočila za ním. Smáli jsme se jak utržení za řetězu a nemohli přestat. Pak se ozvaly nějaké skřeky. Lekla jsem se a chytla se Mika. Pak k nám přiběhl jen malý stvůrce zvuku. Opička s kravatou a sakem nám podala tablet. Mike začal číst filmy na seznamu. Něco jsem vybrala. Mike to ukázal opičce a ona odběhla zpátky. Za chvilku byl film v plném proudu. Nevnímala jsem ho. Měla jsem oči jen pro Mika. A on zase pro mě. Povídali jsme si a já mu vymyslela přezdívku. Miký. Za dvě hodiny toho o mě věděl víc než Ema. A jo Ema,já jí zapomněla zavolat. Rodičům jsem vzkaz napsala ale jí ne. No nic,je pozdě. Na konci filmu začaly na plátně běhat srdíčka a hrála nějaká pomalá písnička. Miký se ke mě naklonil a já se naklonila k němu. Políbil mě a já cítila v břiše motýlky.

Vyzval mě k tanci. Pokud se tomu tak dalo říct. Zrovna přeborník jsem nebyla a on byl ještě horší. Nakonec jsem ho jen chytla kolem krku,on mě kolem pasu a kolíbali jsme se. Bylo to nádherné.

Harry

Když tam koně přivezli sedačku, už jsem neodolal udělat nějakou kravinu a tak jsem se začal smát a smát. Koně odjely a mě se v hlavě zrodila úplná blbost. jo, žárovička zhasla, napadlo mě. Rozběhl jsem se a skočil tam. Alex udělala to samé akorát si prvně sundala boty na podpatku. Tlemili jsme se a pak se strašně lekla nějakého zvuku. Přitulila se ke mě a mě se to lílilo. Pak přišla opice a Alex vybrala film. Film už začal,mě to bylo ale fuk a věnoval jsem se jen Alex. Už jsem toho o ní dost věděl a pak mi vymyslela přezdívku miký. Popichovala mě a křičela ,,Mikýýýýýýý!!" Byla tam legrace. Než jsem se nadál,film skončil. Na nebi byly hvězdy,na plátně srdce a hrálo Little things. Téhle atmosféře nikdo neodolá. Nevěděl jsem jestli bude chtít a tak jsem se k ní naklonil. Ona udělala to samé. To znamená souhlas. Políbil jsem jí a vyzval k tanci. Po pár nepovedených krocích jsme se do sebe jednoduše zavěsili a pohupovali se. Písnička skončila a Alex se začala ptát.
,,Tohle jsem ještě neslyšela.Co to je za písničku?"
,,Little things od One Direction."
,,Aha," přemýšlela ,,to neznám."
Sedli jsem si zpátky na sedačku. Začala vyzvídat něco o mě. Smýšlel jsem si život chlapce s bohatými rodiči. Uvěřila mi. Stačilo pár historek. Vadilo mi lhát jí, ale bude to lepší pro nás oba. Doufám...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koho z 1D máte nejraději?

Niall Horan 0% (0)
Louis Tomlinson 50% (1)
Harry Styles 0% (0)
Liam Payn 0% (0)
Zayn Malik 50% (1)

Komentáře

1 Beat Beat | 5. dubna 2013 v 17:06 | Reagovat

Že jsi to ty,tak jsem hlasovala za oblíbence :D Dneska mám nějakou Zaynerskou náladu :D Mimochodem,jak se jmenovala ta tvoje zesnulá rybička? ? :D
P.S. dokonalé,jako vždy

2 Anet Anet | 5. dubna 2013 v 18:14 | Reagovat

:D Děk a jmenoval se Loui :) sem polichocena:DD

3 Beat Beat | 5. dubna 2013 v 18:28 | Reagovat

Bude jí věnována další část HMH :D

4 Anet Anet | 5. dubna 2013 v 19:50 | Reagovat

Děkuji,jsi anděl.:-********

5 Beat Beat | 7. dubna 2013 v 8:45 | Reagovat

Já vím :DD

6 Anet Anet | 7. dubna 2013 v 10:54 | Reagovat

[5]: A řekni mi co nevíš,ať tě můžu překvapit:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama